מגוון החוגים של SEVEN

ZUMBA שיעור אירובי בקצב דרום אמריקאי המשלב סגנונות לטיניים שונים: סלסה, סמבה, מרנגה, פלמנקו, צ'ה צ'ה ועוד. מתאים לכל מי שאוהב להזיע, רוצה להתאמן ונהנה לרקוד.

KickBox שיעור קיקבוקסינג משלב אומנויות לחימה וכושר כפי שמעולם לא חוויתם.זהו אימון מאתגר המציג את הלחימה באופן אותנטי. משלב סבולת לב-ריאה, חיזוק שרירים, פיתוח כוח מתפרץ, מהירות, קואורדינציה, יציבה וגמישות, תוך שימת דגש על טכניקות מעולם הלחימה.

!Step It Up שיעור אירובי מדרגה מהווה שיפור ממשי של מרכיב סבולת לב ריאה וקואורדינציה, משתנים רבים משפיעים על אינטנסיביות האימון – גובה המדרגה, הדופק בו מבוצעת הפעילות ומנח הגוף. בשיעור ישנה קומבינציה המשלבת מוזיקה סוחפת, דופק גבוהה והנאה רבה.

אינטרוולים מטרת האימון שריפה מאומצת מקלוריות השומן. שילוב עבודה אירובית ואנאירובית, שריפת קלוריות גבוהה ועבודת עיצוב גוף אינטנסיבית תוך שימוש באביזרים כגון משקולות, גומיות ובודי בר. מדובר באחד האימונים הטובים ביותר לירידה במשקל מאחר ואימון האינטרוולים יכול להעלות משמעותית את תהליך שריפת השומן בגוף המתאמן.

Cardio Fitness פעילות מאומצת של קבוצת שרירים גדולה לזמן ממושך, השיעור משלב אירובי (סבולת לב ריאה) ועיצוב הגוף.

Core Shape אימון עיצוב דינאמי עם דגש על חיזוק שרירי הליבה, אימון המשלב מגוון אלמנטים העובדים על שיווי המשקל, בניית מסת שריר ועצם, יציבה נכונה ובריאה, סיבולת שריר וחיטוב הגוף. אימון פונקציונאלי המשכלל את התנועתיות של הגוף.

Power Pump אימון כוח חזק ואינטנסיבי העובד על סיבולת לב ריאה, כוח מתפרץ , תוך דגש רחב על עבודת טכניקה למניעת פציעות, האימון הינו מחזורי בעומס בינוני עד קשה, מחזק את מערכת כלי הדם והלב ומעלה את קצב חילוף החומרים. שיטה המערבת את כל קבוצות השרירים בגוף.

פלדנקרייז שיטת הפלדנקרייז מאפשרת לימוד של דרכים חלופיות להרגלי העשייה הטבועים בכל אחד מאיתנו. עוזרת להשיב לגוף גמישות גופנית, הגברת המודעות לשיפור טווחי התנועה וטיפוח היציבה, הארכת מפרקים באמצעות שימוש בתנועות יומיומיות בצורה נכונה.

פילאטיס / Core Pilates שיטת הפילאטיס משחררת מפרקים דחוסים ומגבירה את זרימת הדם והחמצן בגוף. טכניקת שליטה בגוף, עבודה על טווחי תנועה, איזון שרירי ושחרור הגוף מהרגלי יציבה לקויים. פיתוח מודעות לגוף ולשרירים. השיעור עובד על הגמשת והארכת השרירים, עוזר להחלים מכאבי גב, צוואר ובעיות מפרקים שונות, מקל ומשחרר מלחצים, מתח ועייפות. Core מתמקד בשרירי הליבה.

מתיחות תרגילי המתיחות נועדו לפתח את גמישות השרירים ולהגדיל את טווח התנועה במפרקים בהם תלויה הגמישות. הגמישות משקפת את טווח התנועה במפרקים ואת יכולתו של האיבר לנוע בחופשיות. שיעור מתיחות אינו כולל אך ורק מתיחות אלא רצף תנועות דינמיות העובד על מישורי התנועה של המפרקים.